Запитання та відповіді

Q: Якою мовою написане програмне забезпечення?

A: Програмне забезпечення, що продається на нашому сайті alterstrategy.com, написано скриптовою мовою Lua. Програмний код Lua розраховано для виконання у середовищі мікроконтролерів ESP8266-12x з прошивкою NodeMCU із вбудованою мовою Lua 5.1: Lua Developer FAQ

Q: Для чого мені купувати ваші програмні продукти?

A: Оскільки під час розробки своїх пристроїв, ми теж використовуємо NodeMCU і пишемо програмний код на Lua, ми подумали, що буде гарною ідеєю поділитися нашим досвідом та напрацюваннями і зробили цей магазин. Щоденно ми зустрічаємо у інтернет приклади вирішення тих чи інших задач на Lua для NodeMCU, але більшість з них не працює з різних причин. Ми ж розробляємо і пропонуємо купувати програми, які точно будуть працювати на програмно-апаратній платформі ESP8266 / NodeMCU / Lua. Крім того, наші продукти підтримуються і оновлюються нами, а розділи нашого сайту, як і будь-якого магазину, є систематизованими і наповнюються корисними додатковими матеріалами.

Q: Хто є цільовою аудиторією вашого сайту-магазину?

A: Наш магазин є приватним мікробізнесом, що популяризує можливості програмно-апаратної платформи з відкритим вихідним кодом NodeMCU із вбудованою мовою Lua і пропонує Lua-скрипти власної розробки. Також наш сайт на волонтерських засадах публікує технічні та аналітичні матеріали і новини за відповідними темами. Серед наших Клієнтів і Користувачів сайту ми бачимо як спеціалістів в області інтернету речей, так і початківців, що тільки почали опановувати цю територію компетенцій і досвіду. Будемо раді співробітництву з батьками і навчальними закладами, що застосовують програмні продукти у якості матеріалів і засобів для навчання новітнім технологіям дітей.

Q: Чому ви продаєте Lua-скрипти, у той час як інші їх викладають безкоштовно?

A: Ми таким чином вирішуємо кілька задач одночасно. Але щонайменше, таким підходом ми створюємо якісний контур корисності програмного забезпечення і взаємної відповідальності між нами, як постачальником, та користувачем, як Клієнтом. Саме відповідальності, корисності і якості дуже не вистачає у темі розумних речей для мови Lua та NodeMCU як потужної технології, що тільки розвивається та поширюється. І звісно ж, як будь-який інноваційний бізнес, ми створюємо додану вартість у такий незвичайний спосіб.

Q: Чи не порушуєте ви таким чином авторські права чи ліцензійні умови?

A: Ні, всі продукти (а йдеться лише про Lua-код) ми розробляємо та випробовуємо самостійно і виключно у межах ліцензійних умов на технології, що застосовуються. Докладніше, рекомендуємо переглянути розділ атрибуції на нашому сайті, що присвячено розробникам тих чи інших технологій довкола Lua під NodeMCU: Атрибуція / Attribution

Q: У які цивільно-правові відносини я вступаю з вашим магазином як покупець?

A: Під час купівлі продуктів на сторінках нашого магазину, Клієнт долучається до публічної оферти. Представником нашого сайту виступає легальна фізична особа підприємець. Оплата відбувається відповідно до вимог законодавства України. Як оплата, так і передача товару відбувається виключно у електронній формі. Безпосередньо платіж відбувається на розрахунковий рахунок ФОП через безпечний платіжний шлюз на сайті банку, що обслуговує наш сайт (сервіс Приват24). Після успішної оплати, Клієнт отримує посилання для скачування придбаного продукту. Всі наші продукти надаються Клієнту з ліцензійними умовами, що є обов’язковими до виконання.

Публічна оферта 

Ліцензія

Q: Чому ви обрали саме NodeMCU та мову Lua?

A: Оскільки цей сайт є приватним мікробізнесом, ми вирішили, що потрібно зосередится і робити якісно щось одне. І лише на тих технологіях, що дозволяють робити якісні продукти і при тому з мінімальними трудовитратами та собівартістю проектів. NodeMCU / ESP8266 з Lua – є ідеальною платформою з широчезними можливостями і низьким технологічним та організаційним бар’єрами для входу усіх бажаючих навчитися і розробляти самостійні приватні та комерційні рішення. Інші платформи, которі ми ретельно вивчали і навіть застосовували на своїх пристроях декілька останніх років, нам не сподобалися і були нами свідомо відкинуті як складні, коштовні, або малофункціональні.

Q: Як перевірити, що продукт який я збираюся придбати, відповідає моїм очікуванням?

A: Кожен наш продукт має докладний опис. Серед матеріалів, що наведено у описі є обов’язковий знімок екрана виводу консолі розробника, який демонструє роботу програмного продукту в усіх можливих режимах. Рекомендуємо ретельно ознайомитися з описом продукту перед придбанням.

Q: Чи є можливість отримати програмний продукт для тестування безкоштовно?

A: Оскільки усі наші товари є нематеріальними і їх неможливо надати, а потім повернути без порушення встановлених магазином ліцензійних та комерційних умов, ми не маємо можливості надавати продукти для тестування без попередньої оплати.

Q: Чи повертає магазин кошти, якщо продукт не підійшов покупцеві?

A: Щодо повернення товарів і відповідних коштів, ми діємо виключно у межах чинного законодавства України. Оскільки усі наші товари є нематеріальними і їх неможливо надати, а потім повернути без порушення встановлених магазином ліцензійних та комерційних умов з дотриманням авторського права, ми не маємо можливості отримати товар від Покупця у повній мірі з тим, щоб повернути Покупцеві кошти. Повернення коштів є предметом розгляду звернення Клієнта у кожному конкретному випадку.

Q: Чи надає магазин підтримку по придбаним Клієнтами продуктам?

A: Так, усім нашим Клієнтам ми надаємо стандартну підтримку. Рекомендуємо ознайомитися з умовами підтримки у відповідному розділі нашого сайту: Умови підтримки

Q: Ваш магазин пропонує лише продукти для ESP8266 чи і для ESP32?

A: Оскільки платформа “NodeMCU 32” станом на зараз, ще не повністю готова для комерційних продуктів на базі модуля ESP32, а ми за цим пильно слідкуємо, – наші продукти доступні поки що лише для ESP8266-12. Але так, з часом ми плануємо розробляти Lua-скрипти для ESP32 / NodeMCU. Якщо вас вже цікавить наш продукт для ESP32, будь-ласка, напишіть нам через розділ Контактів.