Умови користування

Дата останнього оновлення: 02.11.2016

Ласкаво просимо до alterstrategy.lab

Дякуємо, що користуєтеся нашими продуктами та сервісами (надалі – «Сервіси»). Сервіси надаються хмарним інтернет сайтом alterstrategy.lab (надалі «Сайт»), з місцезнаходженням у всесвітній мережі Інтернет, за адресою http://alterstrategy.com, або https://alterstrategy.com. Цільовою аудиторією та географією послуг alterstrategy.lab та Сайту є український сегмент мережі інтернет.

Будь-хто з доступом до Інтернет може користуватись нашими Сервісами. Сервіси alterstrategy.lab можуть бути як безкоштовними, так і комерційними. Деякі Сервіси можуть потребувати виконання входу на Сайт з обліковим записом користувача.

Користуючись нашими Сервісами, ви приймаєте ці умови. Просимо уважно ознайомитися з ними.

Користування нашими сервісами

Ви повинні дотримуватися положень будь-якої політики, представленої вам у межах Сайту.

Не зловживайте нашими Сервісами. Зокрема, не перешкоджайте роботі Сервісів і не намагайтеся отримати до них доступ за допомогою методів, які не відповідають наданим нами інтерфейсам і вказівкам. Нашими Сервісами можна користуватися лише в дозволених законодавством межах. Ми можемо призупинити чи припинити надання вам Сервісів у випадку недотримання вами наших положень і умов або політики, а також під час розгляду ваших імовірних зловживань.

Користування нашими Сервісами не надає вам жодних прав інтелектуальної власності щодо наших Сервісів чи вмісту, доступ до якого ви отримуєте. Ви можете використовувати вміст, отриманий із наших Сервісів, виключно з дозволу його власника або в інших дозволених законодавством межах. Ці умови не дають вам права користуватися будь-якими елементами бренда чи логотипами наших Сервісів, окрім випадків, коли на це чітко вказано. Забороняється видаляти, приховувати чи змінювати будь-які юридичні застереження, що відображаються у наших Сервісах або в їх рамках.

Частина відображеного в наших Сервісах вмісту не належить alterstrategy.lab. Відповідальність за такий вміст несуть виключно суб’єкти, які його надають. Ми можемо перевіряти вміст з метою визначення того, чи не порушує він вимог законодавства або нашої політики. Також ми можемо видаляти вміст або відмовлятися його публікувати, якщо у нас є обґрунтовані підстави вважати, що він порушує наші правила чи є незаконним. Однак це не обов’язково означає, що ми перевіряємо вміст, тому не слід припускати, що ми це робимо.

У зв’язку з вашим користуванням Сервісами ми можемо надсилати вам сповіщення, адміністративні повідомлення й іншу інформацію. Ви можете відмовитися від деяких із таких повідомлень.

Використання деяких з наших Сервісів може потребувати виконання встановлених законодавством вимог та правил. Не використовуйте такі Сервіси чи вміст, якщо вони заважають дотримуватися вимог законодавства чи правил техніки безпеки, настанов виробників або інших правил.

Ви використовуєте Сервіси, що надаються alterstrategy.lab на власний розсуд та ризик. У будь-якому випадку, наші сервіси та вміст не призначено для метрологічного вимірювання, комерційного обліку, промислового керування, або побудови систем захисту і безпеки. Крім того, Сервіси не призначено для надавання будь-якої оцінки у сферах діяльності і сенсі, що було встановлено і регулюється законодавством.

То ж ці Сервіси, рекомендації щодо технічних рішень чи інший вміст не розраховано для застосування у критичних, небезпечних процесах чи середовищах, що потребують інженерних та конструкторських рішень відповідного їм рівня швидкодії, точності, стійкості до відмов та безпеки.

Сервіси, рекомендації та інший вміст alterstrategy.lab припустимо застосовували лише як допоміжні, для використання у побуті приватних домогосподарств. Звертайтесь до профільних спеціалістів, якщо у вас є сумніви щодо встановлення правильних режимів у процесі налаштування чи експлуатації Сервісів.

Ваш обліковий запис

Для користування деякими Сервісами alterstrategy.lab вам може знадобитися обліковий запис. Для зручності користування, а також для забезпечення достовірності даних, Сайт надає можливість виконувати вхід та отримувати доступ до Сервісів за допомогою ваших облікових записів соціальних мереж, що було зареєстровано вами раніше. Підтримуються найпоширеніші соціальні мережі.

Щоб захистити свій обліковий запис alterstrategy.lab, дотримуйтеся вимог та рекомендацій з безпеки відповідної соціальної мережі. Ви несете відповідальність за дії, які виконуються у вашому обліковому записі пов’язаному з alterstrategy.lab або через нього. Якщо ви дізнаєтеся про несанкціоноване використання свого пароля чи облікового запису, негайно повідомте нам.

Конфіденційність

У Політиці конфіденційності alterstrategy.lab описано, як ми обробляємо ваші дані та захищаємо вашу конфіденційність під час користування Сервісами. Користуючись нашими Сервісами, ви дозволяєте alterstrategy.lab використовувати такі дані відповідно до нашої політики конфіденційності.

Ваші дані у наших Сервісах

Деяких із наших Сервісів побудовано на принципах автоматичного завантаження, тимчасового зберігання, обробки або отримання ваших технологічних даних. Ви зберігаєте за собою будь-які права інтелектуальної власності на такі дані, протягом часу їх існування у Сервісах. Час існування даних може відрізнятись у кожному окремому випадку та визначається цими правилами.

Завантажуючи, подаючи, зберігаючи, надсилаючи або отримуючи дані у наші Сервіси або через них, ви надаєте alterstrategy.lab (і нашим партнерам) визнану в усьому світі ліцензію на використання, розміщення, зберігання, копіювання, зміну, повідомлення, публікацію, публічне відтворення й відображення та поширення таких даних, а також створення похідних матеріалів на їх основі (як-от отриманих у результаті аналізу, адаптації чи інших внесених нами змін). Надані в рамках такої ліцензії права застосовуються лише з метою забезпечення роботи, рекламування й удосконалення наших Сервісів, а також для розробки нових. Ця ліцензія залишатиметься чинною, навіть якщо ви припините користування нашими Сервісами (наприклад, щодо інформації про коментарі, що додано вами). Деякі наші Сервіси можуть пропонувати вам засоби отримання доступу до поданих в такі Сервіси даних чи їх видалення. Також деякі із наших Сервісів передбачають умови або налаштування, що обмежують обсяг використання нами надісланих в такі Сервіси даних. Переконайтеся, що ви володієте всіма потрібними правами на надання нам такої ліцензії для будь-яких даних, поданих вами в наші Сервіси.

Наші автоматизовані системи аналізують ваші дані, щоб надавати функції сайту чи окремих продуктів, які відповідають вашим потребам. Цей аналіз проводиться під час надсилання, отримання та зберігання технологічних даних.

Якщо у вас є обліковий запис, ми можемо показувати ім’я й фотографію вашого профілю та дії, які ви виконуєте в продуктах alterstrategy.lab або програмах сторонніх розробників, під’єднаних до облікового запису, що ви пов’язали з Сайтом (як-от оцінки, ваші відгуки й коментарі), у наших Сервісах. Ми поважатимемо ваш вибір щодо обмеження показу чи налаштувань видимості в обліковому записі Сайту чи Сервісах, там де це можливо забезпечити і така дія не йде у супереч з призначенням чи технологією надання конкретного Сервісу.

Докладніше про те, яким чином alterstrategy.lab використовує та зберігає дані, можна дізнатися з політики конфіденційності чи додаткових умов для відповідного Сервісу. Якщо ви надсилаєте свої відгуки чи пропозиції стосовно наших Сервісів, ми можемо використовувати такі відгуки чи пропозиції без жодних зобов’язань перед вами.

Про програмне забезпечення в наших Сервісах

Якщо для роботи Сервісу потрібно завантажити програмне забезпечення чи таке програмне забезпечення є складовою частиною Сервісу, воно може автоматично, або у ручному режимі  оновлюватися на вашому пристрої відразу після появи нової версії чи функції. Деякі Сервіси дозволяють вам змінювати свої налаштування щодо оновлення.

alterstrategy.lab надає вам визнану в усьому світі особисту безоплатну невиключну ліцензію без права передачі на використання програмного забезпечення, наданого вам alterstrategy.lab у межах користування Сервісами. Ця ліцензія призначена виключно для надання вам можливості користування Сервісами, які надаються alterstrategy.lab, і отримання від них корисності, у межах, визначених цими умовами, або Сервісами. Забороняється копіювати, змінювати, поширювати, продавати чи здавати в оренду будь-яку частину наших Сервісів або включеного в них програмного забезпечення, а також здійснювати викриття технології чи намагатися отримати вихідний код такого програмного забезпечення, окрім випадків, коли такі обмеження суперечать законодавству, або за наявності нашого письмового дозволу.

Ми цінуємо програмне забезпечення з відкритим кодом. Деяке програмне забезпечення, що використовується в наших Сервісах, може пропонуватися на умовах ліцензії відкритого коду, яку ми надаватимемо вам. Ліцензія відкритого коду може містити положення, які чітко анулюють окремі пункти цих умов.

Зміна та припинення надання Сервісів

Наші Сервіси постійно змінюються й удосконалюються. Ми можемо додавати або видаляти певні функціональні можливості чи функції, а також призупиняти або повністю припиняти дію Сервісу чи вмісту.

Ви можете будь-коли припинити користування нашими Сервісами, хоча нам було б прикро втратити користувача у вашій особі. alterstrategy.lab також може припинити надавати вам Сервіси або будь-коли додавати чи створювати нові обмеження стосовно наших Сервісів.

Ми вважаємо, що ваші технологічні дані є вашою власністю, а збереження вашого доступу до них – важливою умовою. У разі припинення роботи Сервісу, ми намагатимемося (якщо це обґрунтовано можливо) заздалегідь попередити вас про це та надати вам можливість видалення своєї інформації з такого Сервісу.

Наші гарантії та застереження

Ми надаємо Сервіси, дотримуючись комерційно обґрунтованого рівня умінь і турботи, і сподіваємося, що ви залишитеся задоволені, користуючись нашими Сервісами. Однак є певні речі, які ми не можемо гарантувати в наших Сервісах.

За винятком положень, прямо викладених у цих або додаткових умовах, ані alterstrategy.lab, ані її постачальники чи дистриб’ютори не надають жодних спеціальних гарантій щодо Сервісів. Наприклад, ми не несемо жодних зобов’язань щодо даних в рамках Сервісів, певних функціональних можливостей Сервісів, їх надійності, доступності або здатності задовольняти ваші потреби. Сервіси надаються нами «як є».

alterstrategy.lab не може нести жодної відповідальності за будь-які послуги третіх компаній чи обладнання, яким ви ймовірно можете користуватися для доступу до Сервісів.

Деякі юрисдикції передбачають певні гарантії, наприклад, опосередковану гарантію придатності для продажу, відповідності певній меті та непорушності прав інтелектуальної власності. Наскільки це дозволено законодавством, ми відмовляємося від усіх гарантій.

Відповідальність за наші Сервіси

Якщо це дозволено законодавством, alterstrategy.lab, її постачальники та дистриб’ютори не несуть відповідальності за втрачені вигоду, доходи чи дані, фінансові збитки або непрямі, фактичні, побічні чи штрафні збитки.

Наскільки це дозволено законодавством, загальна відповідальність alterstrategy.lab, її постачальників і дистриб’юторів за будь-якими претензіями в межах цих умов, зокрема, щодо будь-яких опосередкованих гарантій, обмежується сумою, сплаченою вами за користування нашими Сервісами (або, на наш розсуд, повторним наданням вам цих Сервісів) і лише у випадках, коли йдеться про надання Сервісів на комерційних умовах.

У жодному випадку alterstrategy.lab, її постачальники та дистриб’ютори не несуть відповідальності за будь-які втрати чи збитки, які неможливо було обґрунтовано передбачити.

Ми визнаємо, що в деяких країнах ви можете мати законні права як споживач. Якщо ви користуєтеся Сервісами в особистих цілях, жодне положення цих або будь-яких додаткових умов не обмежує законні права споживача, від яких не можна відмовитися за договором.

Комерційне використання наших Сервісів

У разі користування нашими Сервісами від імені компанії така компанія приймає ці умови. Вона зобов’язуєтеся захистити alterstrategy.lab та її філії, посадових осіб, агентів і працівників від будь-яких претензій, судових процесів або позовів, що виникають або якимось чином пов’язані з користуванням цими Сервісами чи порушенням цих умов, зокрема, від відповідальності чи витрат унаслідок будь-яких позовів, втрат, збитків, судових процесів, судових рішень, судових витрат й оплати послуг адвокатів, або відшкодувати вищезазначене.

Про ці Умови

Ми можемо змінювати ці чи будь-які додаткові умови, що стосуються певного Сервісу, наприклад, з метою відображення змін у законодавстві чи в самому Сервісі. Слід регулярно переглядати ці умови. На цій сторінці ми повідомлятимемо про внесення змін у поточні умови. Примітки про оновлення додаткових умов публікуватимуться в межах відповідного Сервісу. Зміни не матимуть зворотної сили та почнуть діяти не раніше ніж через чотирнадцять днів після їх публікації. Однак зміни, які стосуються нових функцій Сервісу, чи зміни, внесені з правових причин, починатимуть діяти негайно. Якщо ви не погоджуєтеся зі зміненими умовами Сервісу, необхідно припинити ваше користування таким Сервісом.

У разі виникнення суперечностей між цими та додатковими умовами перевагу матимуть додаткові умови.

Ці умови регулюють відносини між вами та alterstrategy.lab. Вони не створюють жодних прав третіх осіб на пільги чи привілеї.

Якщо ви порушили ці умови, однак ми не вжили негайних заходів, це не означає, що ми відмовляємося від певних прав, які можемо мати (наприклад, права вживати відповідних заходів у майбутньому).

Якщо певне положення припиняє діяти, це не впливає на будь-які інші положення цього документа.

Для того, щоб отримати інформацію про те, як можна зв’язатися з alterstrategy.lab, завітайте на нашу сторінку контактів.