Ліцензія

Стандартна ліцензія на програмний модуль alterstrategy.lab

  1. Продукт (програмний модуль та супутні документи) – це програмний код мовою Lua, оформлений як один або декілька пов’язаних програмних модулів, що вирішують певну прикладну задачу та призначені для встановлення і виконання в обчислювальному середовищі контролерів ESP8266 з прошивклю NodeMCU. Вся інтелектуальна власність на ідею, функціональний дизайн, розробку та підтримку Продуктів належить виключно засновникам https://alterstrategy.com (alterstrategy.lab) і не передається Клієнтам під час здійснення покупки Продукту.
  2. Наш Продукт може містити не лише кінцеві *.lua чи *.lc файли з програмним кодом, а і супутні документи – електричні чи логічні схеми, роздруківки виводу у консоль, журнали виконання, інструкції, технічні описи, тощо. Так, частиною Продукту також є опис кожного програмного модуля у електронному магазині на сайті alterstrategy.lab який теж підпадає під поняття інтелектуальної власності, що захищається.
  3. Всі інші торгові марки, зареєстровані знаки та свідоцтва про інтелектуальну власність, що згадано у той чи інший спосіб на сторінках ресурсу alterstrategy.com, належить їх законним власникам без обмеження. Ми докладаємо усіх можливих зусиль, щоб не порушувати інтелектуальну власність третіх осіб і виконувати всі відомі нам вимоги ліцензування інших продуктів чи технологій. Докладніше про це вказано у спеціальному розділі атрибуції https://alterstrategy.com/credits/
  4. При покупці обраного Продукту (програмного модуля) наш Клієнт автоматично отримує не виключну Стандартну ліцензію на одноразове використання. Вона дозволяє використовувати кожен окремий Продукт тільки на одному комп’ютері / контролері, що належить Клієнту або замовнику Клієнта. Клієнту доведеться купити той самий програмний модуль вдруге, якщо планується його використовувати в інших проектах. При пересиланні файлів Продукту своєму замовнику, видаліть ці файли з вашого комп’ютера та контролера.
  5. Клієнт не має права перепродати Продукт у вихідному вигляді.
  6. Клієнт має право змінювати програмний модуль відповідно до будь-яких своїх потреб з метою застосування придбаного Продукту у одному своєму проекті.
  7. Клієнт не має права перепродавати змінений програмний модуль як власний окремий продукт, але можна продати його в якості одного з функціональних елементів комерційного проекту для замовника Клієнта.
  8. Клієнт має право використовувати окремі функції Продукту у інших своїх продуктах, у тому числі комерційних, але лише один раз. Багаторазове використання окремих функціональних елементів чи повного вихідного, або зміненого коду Продукту у будь-яких проектах суворо заборонено.
  9. Розповсюдження, копіювання, субліцензування, застосування, демонстрація, особисте чи комерційне використання Продукту у інший спосіб, ніж це було явно зазначено у даній ліцензії, суворо заборонене власниками і охороняється в Україні та інших цивілізованих країнах світу.