Умови технічної підтримки

Дата оновлення: 27.05.2020

Гарантії

Програмні продукти поставляються «як є». Якщо в процесі використання продукту за функціональним призначенням виникають помилки, збої або інші функціональні невідповідності чи недоліки, вони усуваються під час надання технічної підтримки.

Кому надається технічна підтримка

Підтримка надається користувачам сайту, що вже є Клієнтами, тобто придбали програмне забезпечення (Lua-скрипти для виконання у середовищі ESP8266 / NodeMCU / Lua) на сайті alterstrategy.com

Увага. При оформленні звернення до служби підтримки, Клієнт має вказати номер телефону та адресу електронної пошти, на котрі було оформлено замовлення програмного продукту.

Наявні пакети підтримки

Стандартна підтримка – так, у режимі 8х5

Розширена підтримка – наразі не надається

Консалтинг – визначається індивідуально, за запитом

Режим надання підтримки

Підтримка надається засобами електронної комунікації: через форму сайту та електронною поштою: Контакти

Запити на підтримку розглядаються у робочі години доби: з 9 по 18 годину з понеділка по п’ятницю.

Коло питань, з яких надається технічна підтримка

Технічна підтримка надається виключно щодо програмних продуктів, що було придбано Клієнтом і у відповідності до комплекту, котрий було обрано при замовленні.

Примітка. Зауважте, що технічна підтримка не надається стосовно мови Lua, налаштування чи вирішення проблем з середовищем виконання програмного продукту. 

Виключенням може бути лише випадок, коли середовище виконання (наприклад двійкова прошивка NodeMCU чи апаратна платформа для виконання ESP8266 / ESP32) також постачається alterstrategy.lab у комплекті з вихідним програмним Lua-кодом.

Інші обмеження

Оскільки технічна підтримка надається усім Клієнтам на загальних та рівноправних засадах, сайт залишає за собою право самостійно регулювати кількість паралельних запитів на підтримку від одного і того ж Клієнта, що є в активному опрацюванні службою підтримки одночасно.