Коментар
В рубриці Корисні публікації з інтернет ми вирішили зробити власну колекцію корисних статей, що пишуть спеціалісти з усіх куточків інтернет.
Цього разу до поля нашої уваги потрапила стаття про підключення GPS-трекера NEO6M-V2 до ESP8266 з прошивкою NodeMCU та програмуванням на Lua.
[kad_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=iXmkJ806agg” width=640 height=480 maxwidth=1024 ]
Контролер: ESP8266;
Прошивка: NodeMCU;
Мова коду: Lua;
Інтерфейс: UART;
Протокол повідомлень: NMEA;
Мова статті: російська;
Країна походження статті: Україна.
З нашої точки зору стаття є якісною і комплексно показує як створити повноцінний автономний трекер із можливістю запису показників у пам’ять. У статті наводяться всі необхідні дані та програмний код достатній, щоб самостійно повністю відтворити задум автора статті.
Сам по собі апаратний сенсор-трекер вже не є новим словом у гео-сенсоро-будівництві, але є відносно дешевим і розповсюдженим пристроєм в магазинах України. Одним словом, автору від нас велика подяка за корисну публікацію. Сенсор дозволяє
Обладнання розумних пристроїв сенсором географічних координат іноді може бути надлишковим, але для деяких задач є просто обов’язковим. Позаяк, координат може потребувати не лише користувач пристрою, а внутрішні функціональні системи об’єкту автоматизації. Наявність інформації про гео-розтаування компонентів системи розумних пристроїв також може бути виправдане у задачах захисту і кібербезпеки, тощо.
Посилання на статтю
www.avislab.com/blog/gps-tracker-esp8266_ru/
Висновок
У статті є все що потрібно для того щоб зрозуміти принцип роботи трекера координат, зрозуміти як і який протокол має трекер, як ці дані отримує контролер. І звісно ж, у статті є повний код що працює.